Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Виставки >> Участь КУП НАН України на виставці «Освіта та кар’єра – 2014»
Участь КУП НАН України на виставці «Освіта та кар’єра – 2014»
     Інтеграція України у Європейський простір невід’ємно пов’язана з якістю національної системи освіти, її конкурентоспроможністю. Україна приєдналась до Болонського процесу. Розпочався новий, динамічний етап модернізації галузі освіти. Одним із основних чинників підвищення якості знань є упровадження у практику навчання інноваційних технологій, оновлення усього навчально-виховного процесу відповідно до сучасних  досягнень науки і техніки.
     Багато навчальних закладів різних рівнів і наукових установ плідно працюють у цьому напрямку, мають вагомі здобутки, позитивний досвід інноваційної роботи.
     Під час проведення виставок студенти, школярі та молоді спеціалісти міста мають нагоду ознайомитись із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які нині є найвищий попит, отримати інформації про заклади освіти, що готують фахівців з різних спеціальностей. Такі освітянські події сприятимуть не тільки розв'язанню проблем сьогодення у навчанні та виховання молоді, а й визначенню на майбутнє напрямів і шляхів подальшого реформування галузі освіти.

     Київський університет права НАН України упродовж багатьох років бере активну участь у виставках «Освіта і кар′єра».
     Участь в цих подіях надає можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації нашого ВУЗу, ознайомлювати відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури.
     Яскравий виставковий стенд КУП НАНУ привернув увагу багатьох відвідувачів виставки, представників влади та представників міжнародних місій, а саме: Заступника міністра освіти і науки України Б. Полянського, Президента академії педагогічних наук України В. Кременя, Першого секретаря Посольства Держави Ізраїль в Україні В. Лернера,  Перший секретар Посольства Республіки Польща в Україні Д. Гурчинські та ін..

     Також усі охочі, протягом усієї виставки, біля стенду нашого вузу, мали можливість отримати кваліфіковану юридичну консультацію від представників Юридичної клініки «Фенікс», яка теж була представлена на стенді КУП НАН України.
     Результати діяльності університету завжди високо оцінені щорічним журі виставки. Завдячуючи самовідданій наполегливій праці викладачів і науковців університету, Київським університетом  права НАН України, було досягнуто значних успіхів у модернізації вищої юридичної освіти сучасного рівня.

     У чесній конкурсній боротьбі Київський університет права НАН України отримав  Гран-прі у номінації «Ефективність науково-дослідної діяльності вищого навчального закладу»

Вітаємо весь колектив Київського університету права
НАН України з нагородою та бажаємо подальших успіхів та нових перемог!

 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »